Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

Videa

Videa

Videa a tutoriály


Spojujeme naše dvě technologie! Vakuový Manipulátor + Krátící pila KP 900 Easy Cut

Jak uspořit čas, maximalizovat výrobní kapacitu a ulehčit si těžkou fyzickou práci? Tato prvotní myšlenka nás dovedla ke spojení našich dvou technologií – krátící pily a vakuového manipulátoru.A je to pecka!Plnou verzi článku zobrazíte na www.stoerimantel.com v sekci aktuality.Přejeme pěkné čtení a připomínáme, že všechny dotazy rádi zodpovíme a poradíme s možnostmi, které jsou potřeba pro splnění právě Vašich požadavků.Jsme na drátě! +420 721 244 219, +420 607 104 014

Spojujeme naše dvě technologie! Vakuový Manipulátor + Krátící pila KP 900 Easy Cut

Krácení kostek s KP 500 AUTOMAT

Pojďte dnes s námi nahlédnout do provozu našeho skvělého zákazníka a spokojeného vlastníka téhle automatické kráticí pily KP 500.Mimo jiné, Automatická krátící pila KP 500 A vám nařeže: ???? kostky ???? prkna ???? trámkyZáleží jen na vašem sortimentu a účelu použití potřebného přířezu. Störi Mantel vyrábí tyto pily v různých velikostech, takže zde můžete vkládat až 7 metrů dlouhý materiál.Řezat můžete v paketu více kusů najednou, ale klidně i po jednom, a to: ???? rychle ???? přesně ???? bezpečně ???? úsporněNavíc do konce listopadu všem efektivním dřevařům nabízíme dopravu na tento stroj zDARma.Více informací u obchodníků Störi Mantel +420 571 116 934, nebo na našem webu www.stoerimantel.cz

Krácení kostek s KP 500 AUTOMAT

Nové video k 2-operačnímu sbíjecímu automatu SMPA 500.2ED!

Už jste ho viděli? Náš dřevařský technolog a konstruktér se poprvé potkávají před kamerou, aby vám ukázali, jak snadná je obsluha našeho nového stroje. Mimochodem, tento stroj vám představujeme úplně poprvé, tak si nezapomeňte projít detaily, které vám mohou zjednodušit a zefektivnit výrobu.Užijte si to! :)

Nové video k 2-operačnímu sbíjecímu automatu SMPA 500.2ED!

1. umělá inteligence na našem stroji - SBÍJECÍ AUTOMAT SMPA 500ED

Podívejte se s námi na detaily našeho Sbíjecího automatu SMPA 500 ED s patentovanou technologií a kamerovým systémem na bázi umělé inteligence!S naším týmem podáváme pomocnou ruku a obohacujeme naši komunikaci v podobě vlogů! Skrze těchto pár minut Vám vždy rádi představíme vychytávky, tipy a triky přímo od našich kluků, kteří stroje vyrábí a programují. ⚙️ Jsme také rádi, že poznáte nové členy našeho skvělého týmu, kdy v prvním díle proměnil Jarda svou hvězdnou roli v sestřih našlapaných, funkčních a obohacujících informací!Užijte si to, budeme také rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, Váš tým Störi Mantel! Video produkci vděčíme za šťávu a drive, kterou našemu videu dodala! Děkujeme KYMA! www.kyma.media

1. umělá inteligence na našem stroji - SBÍJECÍ AUTOMAT SMPA 500ED

Störi Mantel Deck Machine - 9 kusů za minutu?!

Podívejte se, jak si s tím náš Deck Machine poradí! Flexibilní elektronicky nastavitelný systém pro rychlé rozšíření a změnu sortimentu. Sbíjíte ručně? Potřebujete víka, dvoucestné palety a to bez potřeby investice do celé vysokokapacitní linky? Líbí se Vám tato variabilita Deck Machine? Nám taky!

Störi Mantel Deck Machine - 9 kusů za minutu?!

Pily na podélné rozmítání FLS

Náš dřevařský technolog Jarda se pro Vás opět postavil před kameru, aby sdělil všechny podstatné informace o strojích FLS ve svěží podobě.Ve světě dřevařů se totiž setkáváme s těmi z vás, kteří chtějí efektivně, rychle a bez velké námahy získat ucelenou představu o tom, jaký nástroj z naší "dílny" by jim byl při jejich práci nejvíce nápomocen.Nesmíme ale také opomenout ty z vás, kteří si raději sami postupně nastudují všechna důležitá data a technikálie, shlédnou všechna detailní videa a s našimi odborníky pak dolaďují pouze malé detaily tak, abychom připravili stroj perfektně padnoucí prostoru, produkci a také finančním možnostem dřevaře. Pro ty pak kromě katalogů a článků máme brožury, takzvané "listovačky". Funkční nástroj, ke kterému se zákazníci rádi vracejí, dá se lehce sdílet a díky vymazlené grafice se stal přehledným a velice oblíbeným zdrojem informací.A úplně nakonec tady máme taky ty, kteří jsou třeba úplně mimo obor, ale videa tohoto typu je prostě baví. :DTak tady ho máte, další kousek z dílny Kyma.media.

Pily na podélné rozmítání FLS

Automatická krátící pila KP 900 AUTOMAT s výstupním dopravníkem

Krátící pila KP 900 AUTOMAT je vhodným řešením pro přípravu hranolů a desek ve výrobě palet a dalších dřevěných obalových produktů. Byla navržena tak, aby nahradila těžkou fyzickou práci obsluhy, eliminovala chybovost obsluhy, byla schopna rychlé změny krácených délek při velké variabilitě zakázek a mohla zároveň zpracovat široký sortiment vstupních délek. To vše přináší ve výsledku velkou úsporu materiálu, často až 25%, úsporu času na zpracování jednotky materiálu a v neposlední řadě daleko jednodušší a bezpečnější práci pro obsluhu stroje.

Automatická krátící pila KP 900 AUTOMAT s výstupním dopravníkem

Nové svěží video! SMHC-Line v akci u našeho zákazníka v Maďarsku.

Symfonie, kterou tvoří souhra strojů velkokapacitní linky na výrobu palet SMHC-Line je naší nejoblíbenější! Linka je pečlivě sestavena tak, aby všechny stroje pracovaly co nejefektivněji na jednom cíli. Vyrobit 2000 palet za směnu. O naší nejrozsáhlejší lince na výrobu palet jsme se zmiňovali nejednou. Máme však za to, že video řekne více, než tisíc slov. Tak posuďte sami :)

Nové svěží video! SMHC-Line v akci u našeho zákazníka v Maďarsku.

Nestíháte nás navštívit v Rožnově p.R? Nevadí, jdeme k vám :) Tentokrát s energickým vlogem o krátícím pile KP 500 automat!

Náš skvělý kolega, obchodní manažer a dřevařský technolog Jarda Začal se ujal našeho prvního vlogu, snad z výsledku budete nadšeni stejně, jako my!Přijali jsme výzvu dnešní doby, kdy předpisy úplně nepřejí osobním shromážděním a schůzkám. Tedy ani v tomto těžkém období nezahálíme. ⚡️S naším týmem podáváme pomocnou ruku a obohacujeme naši komunikaci v podobě vlogů!Skrze těchto pár minut Vám vždy rádi představíme vychytávky, tipy a triky přímo od našich kluků, kteří stroje vyrábí a programují. ⚙️ Jsme také rádi, že poznáte nové členy našeho skvělého týmu, kdy v prvním díle proměnil Jarda svou hvězdnou roli v sestřih našlapaných, funkčních a obohacujících informací!Užijte si to, budeme také rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, Váš tým Störi Mantel! Video produkci vděčíme za šťávu a drive, kterou našemu videu dodala! Děkujeme KYMA! www.kyma.media

Nestíháte nás navštívit v Rožnově p.R? Nevadí, jdeme k vám :) Tentokrát s energickým vlogem o krátícím pile KP 500 automat!

Náš patentovaný sbíjecí automat SMPA v akci!

Náš partner a zákazník VMS Timber z Lotyšska sdílel se zbytkem dřevařského světa skvělé video. A my jej chceme sdílet také s vámi! Tentokrát vám přinášíme novinku ve vizuálnější podobě, než obvykle, a sice formou videa. Kromě konkrétních dat našeho Lotyšského partnera a zákazníka - VMS Timber, které dokreslují představu o velikosti a vytíženosti firmy, zde také můžete detailně vidět náš stroj v akci. Jedná se o sbíjecí automat SMPA 500.2 ED, který využívá naši patentovanou technologii.

Náš patentovaný sbíjecí automat SMPA v akci!

Velkokapacitní linka sbíjení palet Störi Mantel

Vysokokapacitní linky SMHC – Line vyrábíme ve dvou modelových řadách. Za prvé linii sestavenou ze dvou sbíjecích automatů s možností mechanického přestavení linky na různé typy a velikosti palet a za druhé plně univerzální linie, která je sestavena ze tří sbíjecích automatů s výhodou rychlé přestavitelnosti pomocí elektromotorů na různé typy a velikosti palet. Kapacita linky se pohybuje okolo 2 000 ks palet za směnu (8 hodin). Výrobní linie obsahují volitelně linku na opracování SMOP a a stohovač SMPS. Vysokokapacitní linka může být sestavena v různých modifikacích dle přání zákazníků.

Velkokapacitní linka sbíjení palet Störi Mantel

Rozebírač hrání

Krátící pila UKS 850 s rozebíračem hrání: Technologicky se zařízení uplatní všude tam, kde vstupují do výrobního procesu hráně řeziva. Hráně se uloží pomocí vysokozdvižného vozíku na příčný vstupní dopravník a slouží jako mezi zásoba z důvodu snížení četnosti navážení materiálu ke krátící pile.

Rozebírač hrání

Jednokotoučová rozmítací pila Arrow I

Formátování velkoformátových desek s betonovými jádry

Jednokotoučová rozmítací pila Arrow I

Krátící pily

Krátící pila KP 900 s příčným zavažečem, s vyvážecím pásem a vyražeči, krátící pila UKS 700 automat s mechanizací a optimalizační krátící pila KP 500 Optim s třídícími vyražeči

Krátící pily

Linka na výrobu palet SMPT

Sbíjecí automat SMPA 500.2 ED, linka opracování palet SMOP, stohovač SMPS

Linka na výrobu palet SMPT

Linka na výrobu nadrozměrných palet SMPT LP

Sbíjecí automat SMPA 500. 2 ED LP s linkou opracobvání a stohovačem palet pro nadrozeměrné palety.

Linka na výrobu nadrozměrných palet SMPT LP

Vakuový manipulátor

Vakuový manipulátor SM-VM 01 je univerzální zdvihací zařízení pro optimální automatizaci ve vaší výrobě. Umožňuje bezpečnou a spolehlivou manipulaci i s materiálem horší kvality např. vypadlé suky, trhliny v materiálu po vysušení. Pro manipulaci a přisátí využívá vakuum pro horizontální a vertikální transport materiálu. Počet velkoplošných přísavek dle přání zákazníka. Umožňují manipulaci s hrubě řezanými fošnami i několikametrovými lepenými vazníky nebo dřevotřískovými deskami.Použití: manipulace s deskami, hranoly, dřevěné tabule, i plechySplňuje:- manipulace předmětů různých tvarů, velikostí nebo porézních materiálů - vyšší efektivitu a kratší čas realizace - vysoká přesnost a precioznost manipulace - pružná těsnící pěna (EPDM) pro vynikající uchopení - snadná instalace a jednoduchá údržbaManipulátor splňuje požadavky na automatizaci šetří pracovní sílu a pomáhá předcházet zdravotním problémům způsobeným zvedáním a manipulací těžkých břemen.

Vakuový manipulátor