Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

O nás

O nás

O nás

Naše firma Störi Mantel s.r.o. je na trhu výroby dřevoobráběcích strojů již více než 26 let. Její počátky však sahají mnohem dále do historie, a to do roku 1947, kdy pan Fritz Störi senior ve Švýcarsku založil firmu Störi Ent. Co. Své výrobní aktivity firma následně rozšířila o produkci dřevoobráběcích strojů, které se od roku 1995 vyrábějí v České republice. 

V našem výrobním závodě v Rožnově pod Radhoštěm jsme se od počátku zaměřili na výrobu tzv. pily dlouhého řezu s plovoucím agregátem - dnešní jednokotoučové rozmítací pily. V současné době jsme jeden z největších výrobců a exportérů jednokotoučových rozmítacích pil v Evropě. 

Kontinuální vývoj společně s precizním konstrukčním a výrobním zpracováním a kvalitou samotných výrobků nám umožnil realizaci nových strojů a zařízení, a to nejen v oblasti dřevozpracujícího průmyslu. 

V tomto směru se postupně rozšířilo portfolio námi vyráběných strojů o modelové řady podstolních zkracovacích pil, automatických krátících pil a optimalizačních krátících pil se zavažečem, stejně jako o nabídku pro výrobce palet v podobě kompletní paletovací technologie na výrobu, opracování a stohování palet. Mimo to nabízíme různé typy dopravníků, otačečů, obracečů, rozebíračů hrání, atd. Dalším z řady produktů je vakuový manipulátor, který umožňuje našim zákazníkům rozšířit mechanizaci při manipulaci s materiálem.

Zabýváme se nejen výrobou dřevoobráběcích strojů, ale nabízíme taktéž odborné poradenství pro naše zákazníky spojené s komplexní dodávkou požadovaných dřevařských technologických celků, včetně profesionálního servisu. Nevyrábíme pouze typizované stroje, ale snažíme se přizpůsobit potřebám našich zákazníků. V tomto směru Vám nabízíme efektivní řešení pro splnění Vašich požadavků.

Od založení firmy do dnešní doby jsme vyrobili a exportovali více než 2 800 dřevoobráběcích strojů a zařízení do ČR, Evropy a celého světa. Jsme velmi potěšeni, že se nám daří podporovat našimi produkty a službami podnikání Vás, našich zákazníků. 


Jsme velmi potěšení, že se nám daří podporovat našimi produkty a službami vaše podnikání. A to je náš cíl i do budoucna.

Ing. Pavel Frňka, jednatel

Silné stránky

Naše firma vyrábí dřevoobráběcí stroje již více než 26 let. Za tu dobu jsme vyrobili více než 2800 strojů, které jsme prodali, jak do České republiky, do Evropy, ale i do ostatních částí světa. Zkušenosti zákazníků nám ukazují, že naše stroje jsou jim oporou v jejich podnikání. Neustále se snažíme naše stroje vylepšovat, modernizovat, přizpůsobovat potřebám našich zákazníků. Poskytujeme kvalitní a rychlý servis, prodáváme také náhradní díly.

Kvalitní stroje

Všechny stroje jsou vyráběny v našem závodě, proto si za kvalitou našich výrobků pevně stojíme a ručíme za ni. Samozřejmostí je neustálý pokrok s dobou a inovace.

Stroje "šité" na míru

Záleží nám na tom, aby zákazník dostal vždy to, co opravdu potřebuje. Proto je stroj vždy upraven dle potřeb zákazníka (např. délka stroje, přesnost řezu, opční řešení).

Vlastní konstrukční oddělení

Máte jasnou představu o tom, jaký dřevoobráběcí stroj byste ve firmě potřebovali? Že se nikde nic takového nevyrábí? Naši konstruktéři jsou "všehoschopní".

Profesionální servis

Máme vlastní profesionální servisní oddělení. Naši technici u nás pracují více než 10 let a všechny stroje bravurně ovládají. Komunikují anglicky, německy, polsky, rusky.