Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

Stroje na výrobu palet

Stroje na výrobu palet

Velkokapacitní univerzální linka na výrobu palet SMHC-LINE

Vysokokapacitní linky SMHC – Line vyrábíme ve dvou modelových řadách. Za prvé linii sestavenou ze dvou sbíjecích automatů s možností mechanického přestavení linky na různé typy a velikosti palet a za druhé plně univerzální linie, která je sestavena ze tří sbíjecích automatů s výhodou rychlé přestavitelnosti pomocí elektromotorů na různé typy a velikosti palet. Kapacita linky se pohybuje okolo 2 000 ks palet za směnu (8 hodin). Výrobní linie obsahují volitelně linku na opracování SMOP a a stohovač SMPS. Vysokokapacitní linka může být sestavena v různých modifikacích dle přání zákazníků.

Informace o produktu

Vysokokapacitní linka SMHC– Line sestavená ze tří sbíjecích automatů nabízí řešení všude tam, kde je potřeba maximální univerzality, a je určená ke sbíjení palet různých typů a rozměrů.

Kompletní linka v plné výbavě je sestavena z modulů umožňující efektivní výrobu palet s minimální obsluhou linky. Univerzalitu umožňuje sestavení linky ze tří sbíjecích automatů vyrábějící jednotlivé část palety. 

  • V první řadě výroby horního víka na sbíjecím automatu SMPA – 3 Deck machine, které je automaticky manipulováno a položeno na rozmístěné kostky v následném sbíjecím automatu SMPA - 1. Tento sbíjecí automat je zásobován kostkami z centra krácení a toto centrum je zásobováno hranoly pomocí vakuum manipulátoru.
  • Dalším krokem je přibití víka na kostky a distribuce palety na další sbíjecí automat SMPA - 2, kde jsou automaticky položeny pomocí vakuum manipulátoru spodní desky palety.
  • Po dokončení operace přibití spodních desek paleta odchází do linky opracování k ořezu rohů, vypalování znaků a frézování spodních náběhů.
  • Poslední částí linky je stohovač, umožňující volbu počtu palet ve stohu a také možností ukládat palety do stohu prostě na sebe anebo zámkovat do sebe. Výstupem z linky jsou stohy palet na výstupním dopravníku, připravené k odběru vysokozdvižným vozíkem.

Prioritou výrobní linky je v první řadě bezpečnost obsluhy, nízké energetické nároky a výrobní přesnost, a to jak hřebíkových obrazců, tak finální palety.


Popis sbíjecích automatů linky:

V linii jsou zařazeny tři sbíjecí automaty moderní robustní konstrukce s využitím elektro-mechanického systému ke sbíjení palet. Stroje pracují s volně sypanými hřebíky a díky elektromechanickému pohonu májí nejnižší energetický příkon 3,6 kWh (každý 1,2 kWh) ve své třídě. Stroje jsou osazeny boxem s 10-ti a 12-ti vývody. V boxech dochází k automatickému řazení a dávkování hřebíků k zatláčecím jednotkám (kladivům). Boxy disponují centrálním nastavením vedení k distribuci a řazení hřebíků všech drah dle použití různých průměrů hřebíků. Přesnost sbíjecího obrazce je v toleranci +/- 1 mm a min. rozteč hřebíků je min. 25 mm. Kladiva lze přestavit dle potřeby různých hřebíkových obrazců.

Popis sestavy jednotlivých částí linky: