Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

Manipulátory, otačeče

Manipulátory, otačeče

Vakuový manipulátor

Vakuový manipulátor SM-VM 01 nalezne uplatnění všude tam, kde je potřeba bezobslužně manipulovat materiál z hráně na následnou operaci. Materiál v hráni může být proložen stabilizačními proklady nebo proklady v každé vrstvě. Manipulátor je vybaven systémem velkoplošných vakuových přísavek uchycených k mechanismu zdvihu a posuvu k přenášení jednotlivých vrstev materiálu na vstupní dopravník. Dopravník může obsahovat zařízení k separaci jednotlivých paketů.

Informace o produktu

Vakuový manipulátor SM-VM 01 je univerzální zdvihací zařízení pro optimální automatizaci ve vaší výrobě. Umožňuje bezpečnou a spolehlivou manipulaci i s materiálem horší kvality např. vypadlé suky, trhliny v materiálu po vysušení. Pro manipulaci a přisátí využívá vakuum pro horizontální a vertikální transport materiálu.
Počet velkoplošných přísavek dle přání zákazníka. Umožňují manipulaci s hrubě řezanými fošnami i několikametrovými lepenými vazníky nebo dřevotřískovými deskami. 

Použití: manipulace s deskami, hranoly, dřevěné tabule, i plechy

Splňuje:

  • - manipulace předmětů různých tvarů, velikostí nebo porézních materiálů 
  • - vyšší efektivitu a kratší čas realizace
  • - vysoká přesnost a precioznost manipulace 
  • - pružná těsnící pěna (EPDM) pro vynikající uchopení
  • - snadná instalace a jednoduchá údržba

    Manipulátor splňuje požadavky na automatizaci šetří pracovní sílu a pomáhá předcházet zdravotním problémům způsobeným zvedáním a manipulací těžkých břemen.

    Klikněte pro VIDEO

Zajímá Vás více? Rádi Vám poradíme: 

GalerieTechnické údajeEnergetický příkon
5-15 kWh dle hmotnosti manipulovaného materiálu
Přípojka elektřiny
400 V/3/50 Hz