Načítání obsahu...

Uživatel byl odhlášen

Nesprávné jméno nebo heslo

Stroje na výrobu palet

Stroje na výrobu palet

2-operační sbíjecí automat SMPA 500.2ED

Představujeme vám novinku v našem sortimentu: Sbíjecí automat s lineárním aktuátorem SMPA 500.2ED na sbíjení 2-operačních palet.

Informace o produktu

Konstrukce a uplatnění stroje:  

  • 2-operační  sbíjecí  automat  SMPA  500.2  ED  [Electric-Drive]  představuje moderní robustní konstrukci s využitím  elektromechanického systému ke sbíjení palet různých typů a rozměrů. 
  • Je  vhodným řešením v provozech, kde je potřeba kvalitně a rychle sbíjet palety s velkou produktivitou práce a vysokou  přesností hřebíkového obrazce.
  • Pracuje s volně sypanými hřebíky
  • Electric-Drive pohon má nejnižší energetický příkon [1,2  kWh] ve své třídě
  • Svou koncepcí a cenou je určen do středních provozů
  • výkon 400-450 ks palet za směnu s obslužností 2 pracovníků 

Bezpečnost práce:
Stroj splňuje přísné požadavky na bezpečnost práce vyplývající z příslušných nařízení a směrnic ES.

Systém práce na stroji: 
Tento sbíjecí automat je vybaven prodlouženým stolem pro výrobu kompletní palety ve dvou operacích. Rozpracovaná a finalizovaná paleta je umístěná „za sebou“ v jednom strojním cyklu.

Výsledkem  je  kompletně  sbitá  paleta,  která  je  automaticky  transportována  na  výstupní  stůl  stroje.  Polotovar  palety  založený v šabloně první operace se vrací zpět k obsluze. Zde jej obsluha překlopí do šablony druhé operace a doloží k  němu  chybějící  desky  a  materiál,  zároveň  založí  nový  materiál  do  šablony  první  operace.  Po  startu  sbíjení,  sbití  a následném návratu šablony zpět k obsluze se cyklus opakuje.Výhodou této koncepce je její široká variabilita. Ta umožňuje sbíjení jak běžných typů palet EURO, tak i palet uzavřených, dvoucestných, čtyřcestných a jiných speciálních typů, které na klasických sbíjecích automatech nelze vyrábět.

Sbíjecí automat může být použit buď jako samostatné zařízení nebo může být doplněn technologií SMPT jako kompletní linka pro opracování palet, a to včetně stohovače a výstupního řetězového dopravníku.Zajímá Vás více? Rádi Vám poradíme: 
GalerieTechnické údaje


Zajímá Vás více? Rádi Vám poradíme: